2020 yılında başlayan pandemiden dolayı ülkeler sınırlarını kapatmıştı.  Vize başvurusu gerçekleştirecek kişilerin en merak ettiği sorulardan biriside “Amerika vizesi açıldı mı ?” sorusudur. Amerika turist vizesi başta olmak üzere vize süreci hakkında merak ettiğiniz tüm soruların yanıtlarına Amerika Vize Merkezi ile ulaşabilirsiniz.

Amerika Turist Vizesi Açıldı ?

Evet, Amerika turist vizesi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Aslında sadece turist vizesi değil, ihtiyacınız olan diğer başvuru kategorilerinde başvurunuzu gerçekleştirebiliriz. Sadece yoğunluktan ve vize başvurularının yeni açılmış olmasından dolayı yoğunluk olabilir. Bu yüzden Amerika vizesi başvurunuzu daha erken tarihlerde, mümkünse 1-3 ay öncesinde başvuru gerçekleştirmekte yarar var.

Amerika Vize Merkeziyle Güvenle Başvurun

Amerika Vize Merkezi, 10 yılı aşkın tecrübesi ve deneyimiyle vize başvurularınızı alanında uzman danışmanlarla birlikte gerçekleştirir.  Amerika vizesi hakkında bilgi almak ve başvurularınızı güvenle gerçekleştirmek için Amerika Vize Merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.