Amerika vizesi başvurusu gerçekleştirilirken vize ücretini yatırılması zorunludur. Amerika viz e ücretini etkileyen faktörlerden biriside başvuru gerçekleştireceğiniz kategoridir. Ödeme yöntemi olarak iki seçeneğe sahipsiniz; -Online olarak veya -Banka aracılığı ile ödeme yapmanız gerekmektedir.

Amerika Vizesi Ücreti Ne Kadar ?

Amerika Vize Türü Başvuru Ücreti
Amerika Vize Başvuruları ve amerika vize ücreti 2016 (B1/B2, C/D, F1/F2, M1/M2, I, J1/J2), Turizm ve iş amaçlı ziyaretçiler, transit yolcular, mürettebat, öğrenciler, basın mensupları, değişim programı kapsamındaki ziyaretçiler $160
Göçmen Olmayan ve I-797 “Notice of Action” başlıklı çalışma onayı ile yapılan başvurular (H, L, O, P, Q, R) $190
E Vizeleri, Ticari/Yatırımcı Amerika Vize ücreti $270
Nişanlılık Amerika Vize Ücreti (K) $240

Başvuru yapacağınız vize türüne göre ödemeniz gereken vize başvuru ücretini yatırmanız çok önemlidir.

Başvuru ücretini nakit olarak yatırmak isterseniz yukarıda belirtilen siteden vize başvuru ücreti makbuzunu basmanız gerekmektedir. Bu makbuz ile (Beş) iş günü içersinde herhangi bir Akbank şubesine giderek  başvuru ücretini yatırınız. 1 (Bir) iş günü sonra randevunuzu ilgili websitesinden ya da Çağrı Merkezini arayarak alabilirsiniz.

Amerika Vize ücreti hakkında ayrıntı ve başvuru içim https://www.amerikavizemerkezi.com  adresinden yada 0 212 9093070 nolu telefonları arayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

ABD Vize Ücreti Ödeme

Randevu almak, gerçekleştirdiğiniz başvurunun değerlendirmeye alınması için ABD vize ücretini ödemek zorundasınız.

Amerika vize ücretini online olarak veya Akbank şubeleri üzerinden kolaylıkla ödeyebilirsiniz.